Imprezy firmowe Warszawa

SPOTKANIA FIRMOWE

ORGANIZUJESZ SPOTKANIE FIRMOWE? ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM!

SPOTKANIA FIRMOWE

Imprezy firmowe WarszawaPlanujesz wprowadzenie nowego produktu na rynek, spotkanie networkingowe, spotkanie rady nadzorczej, szkolenia, całodniową konferencję lub dużą imprezę firmową albo uroczystą galę, dla grup od 6 do 600 osób? Zorganizowaliśmy ich wiele….z dużym sukcesem i zadowoleniem naszych klientów!

Nasze w pełni wyposażone, gustownie wykończone wnętrza sal prywatnych oraz INSPIRE Lounge mogą przybrać dowolny charakter, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

STIXX i INSPRE Lounge do doskonały wybór, zorganizujemy dla Ciebie każdą imprezę!

Nasz zespół eventowy jest zawsze do twojej dyspozycji. Gwarantujemy, że zorganizowane przez Ciebie wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem.


Sale na prywatne imprezy Warszawa

SPOTKANIA FIRMOWE

Nasze sale konferencyjne, pomieszczenia na imprezy firmowe oraz cała przestrzeń restauracji, włącznie z tarasem, wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i nowoczesne oświetlenie.

Planujesz spotkanie wprowadzenie nowego produktu na rynek, spotkanie networkingowe, spotkanie rady nadzorczej, szkolenia, całodniową konferencję lub dużą imprezę firmową albo uroczystą galę, dla grup od 6 do 600 osób? Zorganizowaliśmy ich wiele….z dużym sukcesem i zadowoleniem naszych klientów!

Sale konferencyjne centrum Warszawa

ZAANGAŻOWANY ZESPÓŁ

Nasz zespół eventowy jest zawsze do twojej dyspozycji. Profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu gwarantujemy, że zorganizowane przez ciebie wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem.

Stixx Bar & Grill

Sale konferencyjne centrum Warszawa...