À la carte

NASZE DANIA POBUDZAJĄ ZMYSŁY i POZOSTAJĄ
W PAMIĘCI NA DŁUGO. WYBIERZ TO, CO NAJLEPSZE!

À LA CARTE

Najlepsze restauracje WarszawaMiędzynarodowy zespół kucharzy przygotuje autorskie potrawy, które zadowolą każde podniebienie.

Wybierz się w kulinarną podróż i skorzystaj z naszej oferty klasycznej kuchni europejskiej i niezwykłych azjatyckich smaków.

Przyjazna atmosfera i perfekcyjna obsługa zapewnią niezapomniane przeżycia


Bogata karta win

W STIXX Bar & Grill czeka na Ciebie szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych win, wszystkie wyeksponowane w największej w Polsce specjalnej witrynie, której już sam widok robi niesamowite wrażenie. W naszej ofercie znajdziesz, między innymi, 9 rodzajów wina domowego, wina ze Starego i Nowego Świata, jak również znakomite wina lekkie, perfumowane białe i ziołowe, ciemnoczerwone, smakowe.

Top restauracje Warszawa

NA SŁODKO

Niebiańskie smaki przepysznych ciast i ciasteczek, lodów z naszej kuchni. Słodki, zmysłowy deser to najlepszy sposób na zakończenie wspaniałego posiłku. Gorący lub zimny, kremowy lub chrupki? Wyjątkowy deser to dopełnienie kulinarnej uczty!

Dobre restauracje Warszawa

JAK W TEATRZE!

Otwarta kuchnia z pewnością Was zaskoczy. To spektakularne miejsce w naszej restauracji!

Nasi kucharze odgrywają w niej kulinarne przedstawienie dla naszych gości.

Restauracje imprezy Warszawa

PERSONEL STIXX

Nasza miła i profesjonalna obsługa jest dla Państwa!

Niepowtarzalna i przyjazna atmosfera, szybki i wykwalifikowany personel pozwolą w pełni cieszyć się czasem spędzonym w STIXX

CERTYFIKOWANA WOŁOWINA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

CERTYFIKOWANA WOŁOWINA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wołowina serwowana przez naszego Szefa Kuchni pochodzi z bydła rasy Aberdeen Angus, co gwarantuje najwyższą jakość naszych steków oraz burgerów, które są wizytówką STIXX Bar & Grill.

Stixx Bar & Grill

Top restauracje Warszawa...