Najlepsze kluby Warszawa

Poczuj się jak VIP!

Poczuj się jak VIP!

Najlepsze kluby WarszawaINSPIRE Lounge to miejsce dla wymagających gości, ceniących sobie wyszukaną jakość i świetny styl.

Dźwięki muzyki na najwyższym poziomie odprężają i zachęcają do zabawy. Najlepsze whiskey, koniaki, wódki, rumy i szampany w połączeniu z wyśmienitymi platerami dla dwojga i barowym menu. A to wszystko w luksusowym i klubowym wnętrzu.

Elegancki wystrój, najlepsza muzyka i dyskretna obsługa zapewnią niesamowite doznania.


STYLOWA PRZESTRZEŃ

INSPIRE Lounge wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy i audiowizualny, dzięki czemu to idealne miejsce zarówno na spotkanie biznesowe, konferencje i seminaria dla max. 80 osób. Wieczorem miejsce zmienia charakter i jest doskonałe na organizację firmowych imprez i prywatnych przyjęć dla max. 130 osób.

Najlepsze koktajle Warszawa

NAJWIĘKSZY WYBÓR ALKOHOLI PREMIUM W POLSCE!

Butelka najlepszego alkoholu na Twoim stole – klasa i styl!

Zachęcamy do zabawy i spędzania czasu, delektując się najlepszym smakiem szampanów, whiskey, wódek, rumów i koniaków. Sprawdźcie naszą ofertę premium.

Najlepsze restauracje Warszawa

SMACZNE PRZEKĄSKI

Zamów platery dla dwojga i rozkoszuj się pysznym jedzeniem w doborowym towarzystwie.

Kuchnia indyjska, azjatycka czy polska? Zamów pyszne danie z naszego bar menu i razem z przyjaciółmi rozkoszuj się smakiem. Nasi rezydujący i gościnni DJe oraz muzyka na żywo gwarancją zabawy na najwyższym poziomie!

Najlepsze bary Warszawa

ROZRYWKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

INSPIRE Lounge - niepowtarzalna atmosfera i klubowe rytmy w najlepszym wydaniu

Stixx Bar & Grill

Najlepsze kluby Warszawa...