Najlepsze restauracje Warszawa

O NAS - Daj się ponieść!
KULINARNY ZAWRÓT GŁOWY

Koncepcja

Najlepsze bary Warszawa“Chciałem stworzyć miejsce z barem, restauracją, lounge i klubem, gdzie goście będą mogli dobrzez zjeść, skorzystać z największego wyboru win, koktajli i alkoholi oraz świetnie bawić się przez całą noc”

Pomysł dojrzewał ponad dwa lata…

W Warszawie jest wiele restauracji z bardzo dobrą kuchnią, ale bez dużego wyboru alkoholi i koktajli. Z drugiej strony jest też szeroka oferta barów z dobrym wyborem drinków, ale jedzenie jest tylko dopełnieniem całości.

A co powiecie na doskonałe jedzenie, największy wybór alkoholi, fantastyczną muzykę i imprezę do rana w jednym miejscu?


DOKONAĆ NIEMOŻLIWEGO

Najlepsze koktajle WarszawaWłaściciel STIXX Bar & Grill to przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu i realizacji nagradzanych projektów branży deweloperskiej i rozrywkowej.

Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu udało się zrewitalizować starą ceglaną halę drukarni i stworzyć tam spektakularną restaurację, z największym, wolnostojącym barem i przestrzenią klubową. To wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy, należące do nowoczesnego kompleksu przy Placu Europejskim - Warsaw Spire – najlepszego biurowca na świecie!

Rezultat? Zachwycające wnętrza, będące eleganckim połączeniem drewna, stali, szkła i kamienia. Stylowy i pobudzający zmysły wystrój i wyjątkowa atmosfera zarówno w dzień, jak i w nocy.


KUCHNIE ŚWIATA

Najlepsze steki WarszawaDzięki międzynarodowemu zespołowi kucharzy, STIXX jest jedynym miejscem w mieście, które zapewnia swoim gościom kulinarny mix smaków z całego świata, a dania na długo pozostają w pamięci.

STIXX BAR & GRILL – TU TRZEBA BYWAĆ

Top restauracje WarszawaDzięki wizji Właściciela i spektakularnej lokalizacji, powstało wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. STIXX Bar & Grill jest miejscem, które łączy bar, restaurację, lounge i klub, to przestrzeń z niezwykle pozytywną energią, stylem i atmosferą, w której każdy gość poczuje się jak VIP

Mike de Mug
Właściciel
STIXX Bar & Grill


WSZYSTKO POD JEDNYM DACHEM

To najlepsze miejsce w Warszawie, żeby zjeść obiad, kolację czy napić się drinka. Zorganizuj u nas spotkanie biznesowe lub imprezę służbową, my zajmiemy się wszystkim.

Zaproś przyjaciół do największego, wolnostojącego baru w mieście lub rozkoszuj się drinkiem na przestronnym, całorocznym tarasie.

Pogoda nie dopisuje? Żaden problem! Taras z fantastycznym widokiem na Plac Europejski oraz nowoczesnym wysuwanym dachem pomieści nawet 180 osób i zapewni niesamowite doznania!

Najlepsze steki Warszawa

KUCHNIA POLSKA i MIĘDZYNARODOWA W NAJLEPSZYM WYDANIU

W naszej karcie dań znajdziesz potrawy z całego świata, a specjalnie przygotowane “platery dla dwojga”, dostarczą kulinarnej radości wspólnego jedzenia.

Kreatywność naszych kucharzy nie tylko Cię zaskoczy, ale też zachwyci Twoje podniebienie.

Restauracje z tarasem Warszawa

DOSKONAŁE MIEJSCE DLA BIZNESU i ROZRYWKI

Po spotkaniu biznesowym przy wykwintnej kolacji, muzyka i rozrywka wypełnia całą przestrzeń.

Doskonałą muzykę zapewniają rezydujący i gościnnie występujący DJe oraz live acty, wykonywane przez doskonałych artystów – to gwarancja udanego wieczoru, który spędzicie w wyjątkowej i przyjaznej atmosferze.

Sale konferencyjne Warszawa

Stixx Bar & Grill

Międzynarodowa kuchnia Warszawa...